ECOMOTO.INFO - Samochody i pojazdy elektryczne

Samochody i pojazdy elektryczne


Auto Żoliborz Sp. z o.o.

Firma użytkownika autozoliborz
Nazwa firmy: Auto Żoliborz Sp. z o.o.
Auto Żoliborz to autoryzowany dealer samochodów marki Opel i Chevrolet, a także autoryzowany serwis tych marek oraz marki Saab.
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Kategoria: Sprzedaż pojazdów Dystrybucja części Infrastruktura
Dane kontaktowe: Zapraszamy do salonów:

Auto Żoliborz, Rudnickiego 3, 22 336 10 00

Auto Praga, Radzymińska 334, 22 355 20 00

Auto Łomianki, Kolejowa 16, 22 751 52 25
www: www.autozoliborz.pl


Pełny opis firmy:

Grupa Auto - Żoliborz pojawiła się na rynku w 1994 roku dzięki współpracy polskiej spółki Warsus i niemieckiego AVAG – Holding, który jest jednym z największych konsorcjów dealerów samochodowych w Europie, działającym na rynku niemieckim, austriackim, chorwackim, węgierskim i polskim. Łączenie naszych innowacyjnych pomysłów z doświadczeniem naszych europejskich partnerów zaowocowało statusem największego przedstawiciela koncernu General Motors w Polsce, z którym jesteśmy związani od samego początku działalności. Od ponad dekady systematycznie zwiększamy swój udział w rynku, a od trzech lat poziom naszej sprzedaży przekracza 3 000 nowych samochodów rocznie. Żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy najwyższej klasy standardy świadczenia usług, co zostało docenione przez przyznanie nam w 2004 Certyfikatu Normy ISO 9001:2000. Ten uznawany na całym świecie dokument jest gwarancją tego, że w Auto – Żoliborzu zarządzanie jakością jest nastawione na osiąganie konkretnych efektów, a organizacja działa w oparciu o procedury uznane na całym świecie.

Centrala grupy, która znajduje się przy ulicy Rudnickiego 3, jest miejscem przesyconym historią polskiej motoryzacji. Na jej terenie znajdowało się wcześniej, znane z okresu PRL, Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Motoryzacji Polmozbyt, przez wiele lat służące wszystkim, którzy marzyli o swoich czterech kółkach. Dziś to Auto – Żoliborz pełni tą rolę, dostarczając swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, ciesząc się ogromnym zaufaniem, zarówno klientów indywidualnych, jak i zbiorowych.

Zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników Auto - Żoliborza, którzy od wielu lat tworzą zgrany i doświadczony zespół, gwarantuje naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Ci wspaniali fachowcy są siłą napędową naszej firmy, budując znakomite relacje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również flotowymi. Dzięki temu możemy z dumą podkreślić, że zaufały nam już m.in. takie koncerny, jak PEPSICO, HENKEL, PROCTER & GAMLBE, COTY, SIEMENS, HERTZ, SHELL, NETIA TELEKOM, NESTLE, GRUPA ŻYWIEC, CARLSBERG POLSKA czy HENKEL. Współpracujemy lub współpracowaliśmy z większością firm sektora CFM w Polsce.

Na takie zaufanie musieliśmy ciężko zapracować, dlatego z końcem 2008 roku otworzyliśmy w pełni wyposażony czwarty punkt, który jest dedykowany obsłudze klientów flotowych. Jest to kolejne udogodnienie przygotowane specjalnie z myślą o podniesieniu poziomu obsługi klientów zbiorowych.

Posiadamy trzy autoryzowane punkty dealerskie na terenie Warszawy i okolic:

1. Auto – Żoliborz - centrala, przy ul. Rudnickiego 3,

2. Auto – Praga - filia w Ząbkach, przy ul. Radzymińskiej 334,

3. Auto – Łomianki - filia w Łomiankach, przy ul. Kolejowej 16.Każdy z wymienionych punktów wyposażony jest w sklep z częściami i akcesoriami oraz wielostanowiskowy serwis. We wszystkich znajdują się również komisy aut używanych, które oferują klientom przyjęcie obecnie użytkowanego samochodu, niezależnie od marki, np. w rozliczeniu za nowy pojazd. Dodatkowo nasza centrala i, wspomniany wcześniej, punkt obsługi flot w Klaudynie pod Warszawą dysponują doskonale wyposażonymi serwisami blacharsko-lakierniczymi.

Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać. W chwili obecnej kończą się już prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy naszej nowej filii, która będzie się mieściła w podwarszawskim Piasecznie. Dalsza ekspansja na rynku warszawskim i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, aby jak najlepiej służyć naszym klientom, to nasz sposób na pokazanie Państwu, że warto być z nami. Zapraszamy.


Słowa kluczowe: opel chevrolet saab warszawa serwis dealer części akcesoria

Wyświetlenia: 1740

Wiadomość do autozoliborz


Tytuł wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój email:
Polecamy
SYMULATOR ZASIĘGU ROWERU ELEKTRYCZNEGO
Ostatnio na forum
Użytkownicy: 323 Gniazdka: 197 Pojazdy: 77 Online: 1 Najwięcej dzisiaj online: 5