ECOMOTO.INFO - Samochody i pojazdy elektryczne

Samochody i pojazdy elektryczne


Wydarzenia

Zapraszamy na Zlot EV Żyrardów 2017
W długi weekend (6-7 maja) w Żyrardowie odbędzie się siódmy coroczny zlot wszelkiego typu pojazdów i samochodów elektrycznych. Pojazdy będzie można oglądać i testować w Żyrardowie na torze kolarskim przy ul. Stefana Żeromskiego 13. Organizatorem zlotów w Żyrardowie od 2011r. jest Tomasz Wierzchoń, znany na forum jako Zeeltom.
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
Polscy studenci rządzili na Silverstone!
Droga do zwycięstwa w wyścigu wiedzie przez redukcję oporów i bieżącą analizę zdalnie dostarczanych danych - wskazują studenci z Politechniki Śląskiej. Ich zespół przed tygodniem zwyciężył w zawodach lekkich pojazdów elektrycznych, bolidów, na brytyjskim torze Silverstone.
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
Zlot EV Żyrardów 2012 - relacja
W miniony weekend w Żyrardowie na torze kolarskim przy ul. Stefana Żeromskiego 13 odbył się zlot pojazdów elektrycznych Zlot EV Żyrardów 2012
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 1
Elektryczne taksówki w Warszawie
Firma Green Capital City Sp. z o.o. poinformowała, że dziś w Warszawie rozpoczną się testy elektrycznych taksówek EcoCar System. Większość floty będą stanowiły przerobione na napęd elektryczny nowe Fordy Mondeo. Na razie na ulice wyjedzie około 20 aut, ale docelowo ma być ich nawet tysiąc (w tym 700 elektrycznych).
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
Pierwsza w Polsce wystawa elektrycznych aut
„Jedziemy z prądem” to hasło wystawy elektrycznych samochodów, która odbyła się na Placu Trzech Krzyży przed Ministerstwem Gospodarki. To pierwsza taka wystawa w Polsce, gdzie auta te, choć znacznie tańsze w utrzymaniu, są jednak ciągle bardzo mało popularne.
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
Elektryczne autobusy na Tajwanie
Agencja Reutera poinformowała, że przed końcem roku BYD rozpocznie dostawy elektrycznych autobusów eBUS-12 dla klientów na Tajwanie. Niewykluczone, że w przyszłości chińska firma uruchomi na Tajwanie także zakład produkcyjny.
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
Hołek jeździ na prąd
Do parku Supercar Club Poland, floty eksluzywnych aut założonej przez Krzysztofa Hołowczyca, dołączył właśnie Tesla Roadster - pierwszy na świecie sportowy samochód o napędzie elektrycznym. Od sierpnia Klubowicze Supercar Club Poland mają do dyspozycji pierwszy seryjnie produkowany sportowy samochód elektryczny na świecie. W odróżnieniu do samochodów hybrydowych, Tesla Roadster zalicza się do segmentu Zero Emission Vehicle (ZEV) ...
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
Seminarium Sieci Inteligentne i Pojazdy Elektryczne SIPE 2011
Firma Ekoenergetyka – Zachód s.c. wspólnie z Instytutem Elektrotechniki z Warszawy, Uniwersytetem Zielonogórskim oraz Polskim Towarzystwem Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej organizuje pierwsze z całej serii seminarium „Sieci Inteligentne i Pojazdy Elektryczne” (SIPE)
Kategoria: Wydarzenia Komentarze: 0
1...1
Polecamy
SYMULATOR ZASIĘGU ROWERU ELEKTRYCZNEGO
Ostatnio na forum
Użytkownicy: 323 Gniazdka: 197 Pojazdy: 77 Online: 2 Najwięcej dzisiaj online: 5